Anasayfa İNCELEME BORSA Binance Borsası, Bitcoin’e Bağımlılığı Azaltacak Yeni Bir Modele Geçiyor

Binance Borsası, Bitcoin’e Bağımlılığı Azaltacak Yeni Bir Modele Geçiyor

Binance Borsası, Bitcoin’e Bağımlılığı Azaltacak Yeni Bir Modele Geçiyor
1.10K
0

Binance borsası  kripto para borsaları içinde en popüler olan borsalardan. Binance, Bitcoin’e bağımlılığı azaltacak yeni bir modele geçiyor. Buna göre BTC-Kripto modelinden ”Para-Kripto” modeline geçiyor.


Para-Kripto  Ticareti BTC’yi Nasıl Etkiler?

Binance borsası bildiğiniz gibi japon düzenleyicilerin uyarısı üzerine Maltaya taşınmaya karar vermişti. Binance Medyaya yansıyan bilgilere göre para yatırma ve çekme işlemlerini kabul edecek bankalarla anlaşmak üzere.

Gelelim yeni ticaret modeline henüz detayları açıklanmadı ve bu yeni modelin Binance.com’da mı? Yoksa Malta’da oluşturulacak yeni platformdamı uygulanacağı da belli değil. Şirket CE’su Zhao Changpeng Bloomberg’e verdiği demeçte ”fiat-to-crypto exchange” modelinin tamamlanmak üzere olduğunu açıkladı.

Zhao’ya göre, Bankalarla anlaşma tamamlanmak üzere ve yakın bir tarihte anlaşma yatırımcılara duyurulacak.

“Yakın tarihte bir banka ile ortaklık anlaşması açıklayabileceğimize çok eminiz. Kripto ve fintech söz konusu olduğunda Malta çok ilerici ”dedi.

binance borsası fiat-kripto modeline geçiyor

Kripto para yatırımcıları bildiğiniz gibi kripto para borsalarına girerken bitcoin kullanmaya alışkın Yeni modelde yatırımcıların tepkisi merak ediliyor. Son zamanlarada bir çok altcoin de kripto-dolar işlemi açıkladı en Binance borsasında Cardona (ADA) dolar işlemlerine başladı.

Binance bu yıl merkezi olmayan bir borsa kuracağınıda duyurmuştu

 

 BEĞENDİYSENİZ HABERLERİ PAYLAŞMANIZ, BİZE VERECEĞİNİZ EN BÜYÜK DESTEK OLUR

 

Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir