Anasayfa HABER Ellon Musk, Kripto Para Üretmek Üzere Mi?

Ellon Musk, Kripto Para Üretmek Üzere Mi?

Ellon Musk, Kripto Para Üretmek Üzere Mi?
106
0
Bir kaç gün önce , Ellon Mask twitlerinde kendisini hayali girişimci Willy Wonka’ya benzeterek bir şekerleme sirketi kuracağını soyledi. Ellon Musk, özenli iş fikirleri ile inovasyonu ve yeniliği kavrayan biri olarak tanılıyor.

Güney Afrika doğumlu Ellon Musk, SpaceX’in CEO’su ve kurucu ortağı , Amerikan Uzay Havaciligi parca üreticisi ve de Tesla‘nın CEO’su ve kurucu ortağıdır. BItmedi! Ayrıca, Amerika merkezli olan ve fiziksel olarak beyin arayüzlü bilgisayarlar üretmeye çalışan, Amerikan elektrikli araç ve enerji depolama şirketi Neuralink‘in CEO’su ve kurucu ortağıdır. Böyle renkli bir iş adamından bahsediyoruz.

Tüm bunları akılda tutarak, teknoloji, tasarım ve inovasyon potansiyeli konusuna dair güçlü bir inancı olduğunu söyleyebilirsiniz.

Forbes’a göre, Musk dünyadaki en zengin 53. kişisidir. Tahmini serveti yaklaşık 19.6 milyar dolar.
Kripto para ve blok zinciri teknolojilerinin savunucusu ve parlak ilhamlari olan Musk’ın şeker imparatorluğu inşa etme planı sadece bir hikâye olarak varolmayacağını düşünmek yanlış olmaz.

Daha ötesi, bu twitler bir kripto para birimi için bir metafor olarak algılanabilir. Tabii ki, bu sonucun sadece satırlar arasında gerçekten okunmaktan ibaret oldugunu düşündüğünüzü varsayarsak.. bu yüzden, Musk’ın son twitlerden birinden, bu fikri tekrar düşündügünü görüyoruz.

Bu basit twitler – “Cryptocandy”, Elon Musk’un kendi kripto-para işini başlatmak üzere olduğu anlamına mı geliyor? Kesinlikle mali desteği var olan biri , yani, onu ne durdurabilir ki?

Tabii ki, birçoğumuzun bildigi uzere bu twitlerin kaynagi, kripto para birimine aşırı karşı olarak bilinen, geçen günlerde kripto para biriminin zehirli oldugu açıklaması yapan Warren Buffet ve Ellon musk arasında yasanan sürtüşmeden geliyor .

Yani, belkide Musk kendi ilginc kişiliğini kullanarak, Buffet’i online olarak trollemeye mi calışıyor?

Elon Musk teoride bir kripto para birimi kurabilir mi, bilgi, beceri ve mali desteğe sahip mi? Evet kesinlikle.

Ellon Musk gerçekten kripto para üretmek uzere mi ? Belki de hayir!

Öyle yada böyle, Tesla destekli kripto para veya benzer birşey endüstriye büyük bir umut ve gerçeklik getirecektir. Bugün olmasa da bir gun böyle bir şeyle karşılaşabiliriz.

Musk böyle zarar olasılığı yüksek olan bir işe girer mi, daha otesi Tesla veya Spacex ile anılır mı veya inovasyonun onune gecer mi şu an bunu bilmiyoruz.  Belkide bu yuzden sadece Willy Wonkanin çikilota fabrikasi gibi olma ihtimali düşük ancak blockchain temalı güçlü bir tatlı olabilir, kim bilir?

NOT: Eğer bizi telefonunuzdan takip ediyorsanız, sizin için güzel bir haberimiz var.

  1. Hemen şimdi ekranınızın sag üst köşesindeki ayarlara (noktalara) tıklatın
  2. Ana Ekrana Ekle’ye basın, hepsi bu!

Artık haberlerimize daha kolay ulasabileceksiniz.

GÜNÜN ANKETI

Sizce hangisi?

Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir