Anasayfa HABER 2018 Sonunda Zilliqa (ZIL) Kaç Dolar Olur?

2018 Sonunda Zilliqa (ZIL) Kaç Dolar Olur?

2018 Sonunda Zilliqa (ZIL) Kaç Dolar Olur?
87
0
2018 sonunda Zilliqa (ZIL) kaç Dolar olur? Aslında yatırımcıların çoğu, 2018’in başında doğru bir kripto para olmadığını düşünüyordu ve maalesef yanıldılar. Zilliqa (ZIL) 626 milyon Dolar market değeri ile 27. sırada yer alıyor.

2018 Sonunda Zilliqa (ZIL) Kaç Dolar Olur? Zilliqa  (ZIL) Nedir?

2018 sonunda Zilliqa (ZIL) kaç Dolar olur? Aslında yatırımcıların çoğu, 2018’in başında doğru bir kripto para olmadığını düşünüyordu ve maalesef yanıldılar. Zilliqa (ZIL) 626 milyon Dolar market değeri ile 27. sırada yer alıyor. Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi popüler olan diğer kripto paraların milyar dolarlık market değerlerine sahip olduğunu görüyoruz. Diğer yandan, Zilliqa‘nın piyasa kapağına baktığınızda, en fazla 1 milyar doları gördü. Sonuç olarak, önünde uzun bir pist bulunuyor. Zilliqa‘nın potansiyeline bağlı olarak, fiyatlanmasını beklemek gayet makul.

Zilliqa (ZIL) Güncel Fiyat

Kripto Para  Fiyat  24 saatlik fiyat değişikliği
Bitcoin (BTC) 6.480,21  % -5,55
Zilliqa (ZIL) 0,084786 %-15,71

 

Şu an varolan kripto paralar ve akıllı kontrat platformları saniyede yapılan işlem kapasitesine göre limitli olarak bilinirler (genellikle 10 işlem) Blockchain ve kriptopara piyasası büyüdükçe işlem sırasına göre yüksek hızlı işlem yapabilen platformlara ihtiyaç olacaktır. Zilliqa dünyanın ilk yüksek verimli blockchain platformudur. Binlerce işlemi 1 saniyede yapılmak üzere ölçeklendirmek için dizayn edilmiştir. 2 yıl boyunca araştırma ve gelişme süreci sürmüştür. Verilen emirlerin büyüklüğüne göre onları ölçeklendiren yeni bir blockchain teknolojisidir. Testnet‘inde saniyede 2500 işlem görülmüş. Olasılığa dayalı yüksek güvenlikli blockchain protokolleri sunar. Zilliqa madencilerinin sayısı arttıkça işlem hızlarınında artması beklenmektedir. Ethereum network ağının büyüklüğü 30.000 madenci, ZIL ise, Eth işlem hızının x1000 kat işlem prosesi yapmayı umut ediyor. Sharding kullanan, sybil saldırılara karşı pow, mutabakat için pbft (pratik bizans hata toleransı) kullanıyor. Asıl hedefi ölçeklenebilirlik ve hızlılık. Sharding Ethereum’da gelişim yol haritasının bir parçası olan inovatif blockchain ölçeklendirme tekniğidir.

Zilliqa’nın (ZIL), 2018 başında kripto para borsalarında listelendiği düşünüldüğünde, şu anki performansının çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.  Geliştirici ekibin projeyi daha popüler hale getirmek için yoğun bir çalışma temposunda olunduğunda biliyor. Zilliqa blockchain platformu merkezi olmayan uygulamalara imkan sağlıyor ve mining madencilik) yapabiliyorsunuz. Blockchain platformunun kullanılması fiyatları olumlu yönde etkileyecektir.

Zilliqa’nın  (ZIL) Haziran Ayındaki Yol Haritası

2018 sonunda Zilliqa

 

Kısa vadede Zilliqa‘nın fiyatlarını Haziran ayındaki etkinlik ve güncellemeler olumlu etkileyecektir. Bu olumlu etkinin hangi boyutta olacağını ise, piyasaların genel durumu olacaktır. Zilliqa‘nın kısa dönemde ki performansıi gelecekteki performanısının referansı niteliğindedir. Projenin en büyük avantajı Sharding’i kullanmasıdır. Sharding, Zilliqa‘ya sınırsız ölçeklenme imkanı veriyor.

Zilliqa’nın önünde;

2018 3.çeyrek dAPP‘lar yayınlanacak
2018 4.çeyrek Anchor dApp yayınlanacak
30 Haziran 2018 Zilliqa Testnet v.02 yayınlanacak
30 Eylül 2018 Zilliqa kendi Mainnet’ini paylaşacak

Yapılan değerlendirmelerde projenin potansiyeli 2018 sonu için 5 ile 10x arasında düşünülüyor.

Makale yatırım TAVSİYESİ içermiyor. Kripto para piyasaları bildiğiniz gibi çok risklidir. Lütfen kendi araştırmanızı yapınız. Yatırımınızı sizi mağdur etmeyecek miktarlarla sınırlandırınız.


AİRDROP ZAMANI

Facebook Comments

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.